Atribuită Cumpărare directă

Reparatie masina de tuns gazon Rx10 conform comanda service 176865/30.06.2020

Număr anunț
DA25918859
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA (CUI 17201343)
Furnizor / câștigător
RURIS IMPEX SRL (CUI 5045437)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,50 RON
Valoare atribuită
260,50 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,50 RON

din 260,50 RON estimat