Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Margina achizitioneaza pachet produse - tonere pentru imprimante dupa cum urmeaza : imprimanta canon i-sensys MF 229 dw 2 buc x105 = 210; toner pt. imprimanta HP 2 buc x 95 = 190 lei; toner pentru imprimanta HPLJ buc 2x100lei/buc=200 lei; mause 1 buc x 70 lei = 70 lei; Valoare estimata achizitie 670 lei. Preturile nu includ TVA.
- Număr anunț
- DA25893734
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINA (CUI 2806193)
- Furnizor / câștigător
- KIVIRO SRL (CUI 31010233)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670 RON
- Valoare atribuită
- 670 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.