Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii sisteme de aer conditionat –Observator ( 4 igienizari lunare); Operatii executate: curatare filter; igienizare UI; aplicare solutii de igienizare UI; curatare tubulatura flexibila ( nebulizare);

Număr anunț
DA25894451
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.571,48 RON
Valoare atribuită
8.571,48 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.571,48 RON

din 8.571,48 RON estimat