Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier pentru obiectivul "Lucrari de intetinere si reparare drumuri comunale" comuna Vernesti

Număr anunț
DA25902619
Autoritate contractantă
Comuna Vernesti (Primaria Comunei Vernesti) (CUI 4088197)
Furnizor / câștigător
MONTANA EDIL SRL (CUI 21459317)
Cod CPV
71521000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat