Atribuită
Cumpărare directă
Ciment glasionomer pentru cimentari. Grosimea mica a filmului din interiorul coroanei asigura o adaptare optima pe bont. Opacitate crescuta. Eliminare de fluor. Adeziune la smalt si dentina. Timp de priza 7 minute. Indicatii: Cimentarea inlay-urilor onlay-urilor coroanelor si puntilor Cimentarea benzilor ortodontice Recaptusiri Avantaje: Rezistenta foarte buna a cimentarii Elibereaza fluor Rezistenta excelenta a cimentarii 20 de ani de experienta clinica dovedita cu Ketac™ Cem Radiopaque Nu afecteaza pulpa dintelui Solubilitate scazuta Recomandat pentru cimentarea definitiva a inlay-urilor onlay-urilor coroanelor si puntilor dispozitivelor corono-radiculare sistemelor ortodontice Usor de amestecat Umectabilitatea pulberei de Ketac Cem si usurinta cu care aceasta se amesteca cu lichidul sunt semnificativ mai bune decat cele ale materialelor concurente testate Cimenturile care contin acid poliacrilic au solubilitati mai scazute Grosimea mica a filmului asigura pozitionarea corecta a lucrarii protetice reducand necesitatea realizarii unor eventuale ajustari ocluzale ulterioare Prezentare: Ketac CEM Radiopaque: pulbere 33g lichid 12ml
- Număr anunț
- DA25913824
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,62 RON
- Valoare atribuită
- 143,62 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.