Atribuită
Cumpărare directă
Comform ofertei preturile vor fi mentinute pe toata durata derulării contractului.Durata contractului :pînă cînd autoritatea contractantă finalizează procedura de delegare a serviciului .Cantitătile de lucrări sunt estimative , acestea putînd fi diminuate sau suplimentate cu neprevăzutele ce pot apărea la un moment dat.Alte clauze contractuale se vor stabili de comun acord în momentul elaborării contractului de servicii
- Număr anunț
- DA25892556
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL ELECTRIC SERV SRL (CUI 18784377)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.