Atribuită Cumpărare directă

MISTRIE DREAPTA 160MM MANER ALBASTRU FS-11 930 NUMAR DE REFERINTA: 00011201 PRET DE CATALOG: 3,55 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 44316400-2 Articole de fierarie (Rev.2) DESCRIERE: MISTRIE DREAPTA 160MM MANER ALBASTRU FS-11 930.

Număr anunț
DA25912440
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
44316400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,10 RON
Valoare atribuită
7,10 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,10 RON

din 7,10 RON estimat