Atribuită Cumpărare directă

SNUR IUTA 4MM 500GR. DANIDA=3BUC. SITA ABRAZIVA 280X115 GRANULATIE 60 LT07900 LUMY=16BUC. BURETE CANELAT COLOR 3BUC/SET 3305 MISAVAN=6BUC. ROLA SMIRGHEL GR.180 X 10M AMA=1ROLA. SURUB LEMN CAP CRUCE 4X40 35BUC PG7505-440 EURO 94=3SET. LAVETA UNIVERSALA 3B SWEET ST1859 G&G=5SET. SET PENSULE HOBY SMT=2SET. SPRAY LOG GRIPERLA 224416 400ML BISON=1BUC. LAVETA MICROFIBRA 2BUC/SET 5007 MISAVAN=5BUC. ADEZIV TIP ARACET LEMN 0.8L ROST FABRYO=6BUC. SPRAY DACIA CREM STELAR 883668 400ml BISON=1BUC. ROLA SMIRGHEL GR.40 X 5M AMA=1ROLA PERIE PLASTIC TRANSPARENTA COLOR 0.95 DAIMARA=6BUC. SET 3 PENSULE PTR TRASAT SMT=1BUC. SET 3 PENSULE RETUSARE FIR PONEI MARIME 4/6/8 82610627 CIRET=1SET. GHIVECI TALIA 80CM 12115 PLASTOR=1BUC. MANUSI MENAJ L CLINOX PIRAMIDA=10BUC. SET 3 PENSULE RETUSARE FIR ALB MARIME 10/12/14 82610227 CIRET=1SET. SNUR IUTA 1.5MM 500GR. DANIDA=2BUC. SURUB LEMN CAP CRUCE 4x20 35B P7505-420 EURO 94=2SET. SURUB LEMN CAP CRUCE 4.0x16 50B P7505-416 EURO 94=1SET. PERII PLASTIC 0.98 DAIMARA=4BUC. SET MENGHINA IN FORMA "G" 25-50-57MM 3BUC 206755 SPARTA=3SET. SACI 60X100 50BUC/PACHET ROMTEXTIL=1PAC. SURUB LEMN CU CAP CRUCE 6x40mm 15B P7505-640 EURO 94=4SET. FARFURIE 74CM PENTRU GHIVECI TALIA 80CM 12914 PLASTOR=1BUC. PAMANT FLORI 20L MASSA=10PUNG. PUNGA MARE=2BUC.

Număr anunț
DA25931076
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
611 RON
Valoare atribuită
611 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

611 RON

din 611 RON estimat