Atribuită Cumpărare directă

Hartie filtru calitativa 580/ 580 (500 coli/ pach)

Număr anunț
DA25898389
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI 30545999)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280,65 RON
Valoare atribuită
280,65 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280,65 RON

din 280,65 RON estimat