Atribuită
Cumpărare directă
Format: A4 Functii disponibile: Copiere; Printare; Scanare Tehnologie: Laser Mod tiparire: Monocrom Volum recomandat: 10000 copii/luna Interfata: USB; Wireless Duplex automat: Nu ADF: Nu Imprimanta Viteza de printare alb/negru: 30 ppm Rezolutie printare alb/negru: 600 x 600 dpi Consumabile Tip consumabil: Negru Consumabile compatibile: Toner HP - CF244A -1000PAGINI Tava output: 150 coli Alimentare hartie: 300 coli Altele Utilizare: Home & office Caracteristici generale Culoare: Alb; Negru Dimensiuni (W x D x H): 368 x 365 x 268 mm Greutate echipament: 10 k
- Număr anunț
- DA25900343
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Giurgiu (CUI 4852420)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.226,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.226,88 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.