Atribuită Cumpărare directă

Contract de servicii de verificare, intretinere si reparatii pentru aparatura medicala din cadrul spitalului, conform anunt ADV1148046/20.05.2020 si caietului de sarcini anexat. Revizie anuala in valoare de 2,425.00 lei fara TVA - manopera reparatii ocazionale pentru 6 luni perioada cuprinsa intre data semnarii contractului de prestari servicii si 31.12.2020 - valoare estimata 3600+ lei fara TVA/luna; -optinune de prelungire a contractului prin act aditional pentru perioada 1 ianuarie 2021 – 30 aprilie 2021. 4 luni x600.00lei fara TVA/luna; total estimat 2,400.00 lei fara TVA

Număr anunț
DA25895146
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
50400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.025 RON
Valoare atribuită
6.025 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.025 RON

din 6.025 RON estimat