Atribuită Cumpărare directă

Cartus comp laser HP Q2612A/Canon CRG703/FX10 Orink Buc 4 Cartus HP CH563EE black ... mai departe

Număr anunț
DA25925765
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "VLADESCA" HUEDIN (CUI 4485634)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
35331500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975,33 RON
Valoare atribuită
1.975,33 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975,33 RON

din 1.975,33 RON estimat