Atribuită Cumpărare directă

apa plata 150x2.7523 cascaval 5x29.35 ceai 25x2.7524 lamai 2.5x 10.09 paine 3.3027X3.8533 specialitati carne 10x30.2756 Zahar 1 x8.26

Număr anunț
DA25891821
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
997,73 RON
Valoare atribuită
997,73 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

997,73 RON

din 997,73 RON estimat