Atribuită
Cumpărare directă
PERIE UNGHII BUC 4.00 TOP GEAM 750 ML POMPA ALBASTRU BUC 20.00 KOOBIC SACI MENAJ REZISTENTI 35L/50BUC HDPE 50X70 rola 40.00 Hartie igienica Tork SmartOne 472242, 207 m BUC 12.00 SH SACI MENAJ 60L/50BUC. HDPE BUC 90.00 MATURA ATENA, FĂRĂ COADA, FIR LUNG BUC 10.00 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25933270
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 896,65 RON
- Valoare atribuită
- 896,65 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.