Atribuită Cumpărare directă

NUMAI In baza comenzii scrise. -CPT Bucuresti, la sediul beneficiarului . INCD-MM Cantacuzino, Splaiul Independentei nr.103, sector 5, Bucuresti, 050096. ROMANIA. LIVRAREA IN MAXIM 30 ZILE DE LA PRIMIREA COMENZI

Număr anunț
DA25935285
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.796 RON
Valoare atribuită
5.796 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.796 RON

din 5.796 RON estimat