Atribuită Cumpărare directă

Pompa submersibila drenaj apa murdara,conform descrierii din oferta

Număr anunț
DA25896381
Autoritate contractantă
COMUNA GHERTA MICA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI GHERTA MICA JUD. SATU MARE) (CUI 3896917)
Furnizor / câștigător
ALEXCARM SRL (CUI 15340094)
Cod CPV
42122130-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat