Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE XEROX A4 ABSOLUT PAPER 80GR/MP, Este hartia standard de birou pentru volume mari de copii alb/negru sau color si tiparirea in imprimante laser. Marca a fost conceputa special pentru toate tipurile de imprimante si copiatoare folosite in birourile de astazi. Tip hartie Hartie copiator Format A4 Greutate 80g/mp Culoare Alb Ambalare 500 coli intr-un top, 5 topuri intr-o cutie
- Număr anunț
- DA25937567
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 30197642-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.148 RON
- Valoare atribuită
- 1.148 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.