Atribuită Cumpărare directă

GEL DEZINFECTANT MAINI KLINTENSIV 450ML AVIZAT MS,Materiale dezinfectanteDOZATOR AUTOMAT INOX GEL ,

Număr anunț
DA25921055
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,94 RON
Valoare atribuită
505,94 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,94 RON

din 505,94 RON estimat