Atribuită Cumpărare directă

placi petri ø 90 mm, sterile, PS UM = bucata Ambalaj = cutie x 750 buc !!!SE VINDE NUMAI LA CUTIE X 750 BUC!!! !!!CANTITATILE FRACTIONATE NU SE ACCEPTA - 5 CUTII

Număr anunț
DA25904242
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012,50 RON
Valoare atribuită
1.012,50 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012,50 RON

din 1.012,50 RON estimat