Atribuită
Cumpărare directă
ANEXA 1 Mapa personalizata: format 22x31 cm deschis, carton DCM 300 g/mp, policromie o fata, laminare mata, buzunar aplicat 200 Buc Pliant: format A4 impaturit in trei, 115g/mp, policromie fata/verso 500 Buc Afis A0: carton lucios, 130g/mp, policromie fata 8 Buc Ecuson: plastic transparent, dimensiune exterioara 100x75mm, dimensiune interioara 95x55mm, orificii pentru clips si lantisor, cu inchidere 50 Buc Snur textil pentru ecuson: snur ecuson textil din poliester, 75cm, latime 1cm, sistem de prindere cu clips 50 Buc ANEXA 2 Banner cu roll-up:Dimensiune 0,85x2m, rulabil in caseta, picior telescopic pentru reglarea inaltimii, baza stabila cu sistem anti-alunecare, o singura fata, sistem de montare aluminiu, cu husa cu manere, print policromie 2 Buc
- Număr anunț
- DA25905635
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 79800000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.295,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.295,90 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.