Atribuită Cumpărare directă

Lampa stop spate Raba buc 2 25,21 50,42 Releu semnalizare raba buc 2 37,82 75,64 Set borne acumulatori 24V set 6 10,92 65,52 Set 10 burghie set 3 15,13 45,39 Bec halogen H7-24 V buc 10 3,78 37,8 Banda adeziva-vopsitorie buc 20 3,78 75,6

Număr anunț
DA25927213
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,37 RON
Valoare atribuită
350,37 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,37 RON

din 350,37 RON estimat