Atribuită Cumpărare directă

1 CALCULATOR MILAN MARE BUC 2 35.2941 2 CAPSATOR DL SC BUC 2 10.084 3 PERFORATOR MARE DL500 BUC 2 10.084 4 ELASTIC BANI BUC 3 1.3445 5 SCOTCH LAT MARE BUC 6 2.9412 6 MARKER BUC 12 0.5042 7 MARKER 2CAP BUC 12 0.8403 8 MARKER EVIDENTIATOR BUC 20 0.7563 9 FOLIE PROTECTIE 100BUC SET 5 5.4622 10 DOSAR INCOPCIAT BUC 100 0.3361 11 PIX VINSON BUC 120 0.2941 12 PIX GEL AIHAO rosu negru BUC 20 0.4622 13 CREION SKY BUC 24 0.3782 14 FOARFECA TIPLA MARE DL18 BUC 3 2.521 15 BLOC NOTES A6 SPIRA GINGKO BUC 12 1.6807 16 SFOARA 300GR IUTA BUC 12 3.6975 17 DOSAR PLASTIC BUC 24 0.4202 18 GALEATA STORC ROTI BUC 2 6.7227 19 MATURA EUROPA BUC 4 3.5294 20 COADA LEMN LAC BUC 4 1.2185 21 FARAS CU COADA BUC 3 5.8824 22 ROLE GIGANT GLOBAL -ML100- BUC 10 6.7227 23 LACAT GALBEN 38MM BUC 4 2.521 24 BELCIUG BUC 8 1.0084 25 BIBLIORAFT PLASTEFIAT 7.5CM BUC 10 5.042

Număr anunț
DA25915382
Autoritate contractantă
Comuna Obrejita (CUI 16332383)
Furnizor / câștigător
COLDEPOT CLASIC SRL (CUI 33755391)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,47 RON
Valoare atribuită
546,47 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,47 RON

din 546,47 RON estimat