Atribuită Cumpărare directă

BATERIE R3 STANDARD DURACELL-12 buc BATERIE R6 STANDARD DURACELL-32 buc BATERIE 9V-8 buc

Număr anunț
DA25956012
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,04 RON
Valoare atribuită
211,04 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,04 RON

din 211,04 RON estimat