Atribuită Cumpărare directă

Autoturism Dacia Logan SL Plus Tce 90 CP-Blue Navy, conform cerintelor cuprinse in Caietul de sarcini atasat.

Număr anunț
DA25914403
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECOLECT MURES (CUI 24219033)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
34110000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.810,62 RON
Valoare atribuită
38.810,62 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.810,62 RON

din 38.810,62 RON estimat