Atribuită
Cumpărare directă
Cameră web Logitech C920 HD Pro Webcam, FULL hd 1920x1080p, usb, H.264, microfon, win7/8/10 Webcam Logitech C920 HD Pro FHD Cameră internet Logitech HD Pro Webcam C920-USB-EMEA PN: 960-001055 Garanție 24 de luni Rezolutie 1920 x 1080 pixeli Mod Video 1920 x 1080 pixeli 1280 x 720 pixeli Interfata USB Blit Nu Microfon intern Da Sistem de operare Windows 10 Windows 8 Windows 7 MAC OS 10.6 or better Chrome OS Android 5.0 or better Protocoale si standarde acceptate H.264 Logitech C920 HD Pro este o camera web ce te ajuta sa iti impartasesti filmele si fotografiile pe retelele de socializare, avand o calitate video Full HD de 1080p cu 30 cadre pe secunda si 15 MP pentru fotografii. Interfata USB 2.0 Microfon Da Rezolutie Video 1920 x 1080 Rezolutie Foto 15 MP (software) Sistem de Operare Windows Vista / 7 / 8 Greutate 218 g Dimensiuni 71.12 x 190.5 x 226 mm Altele autofocus in 20 trepte, microfoane stereo, urmarirea fetei, senzor de miscare, compresie video H.264, posibilitate de montare pe trepied Detalii tehnice Senzor Tip Full HD Inregistrare Video (px) 1920 X 1080 General Conectare USB 2.0 Microfon Da Sistem de operare MicroSoft Windows 7 Windows 8.1 Windows 10 Apple Mac OS X 10.6 sau superior Mai multe informatii www.logitech.com Nu putem garanta faptul ca fisele de date publicate nu au lipsuri sau greseli. Daca aveti nelamuriri, contactati vanzatorul, deoarece descrierile gresite nu pot constitui o baza pentru plangeri
- Număr anunț
- DA25936627
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Centrala Universitara "Eugen Todoran" Timisoara (CUI 4250875)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535,29 RON
- Valoare atribuită
- 535,29 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.