Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INFORMARE PUBLICA CE IMPLICA REALIZARE SI DIFUZAREA UNEI PRODUCTII AUDIO VIZUALE CU SCOP DE INFORMARE A COMUNITATII UAT GEOAGIU REFERITOARE LA STADIUL OBIECTIVELOR DE INVESTITII SI ALTE INFO DE ACTUALITATE SI INTERES LOCAL DURATA MINIMA 45 MINUTE NUMAR DE DIFUZARI - MINIM 2 (DIFUZARE SI RELUARE) ORA DE AUDIENTA CU INTENSITATE RIDICATA - MIN ORA 16 - PT DIFUZARE SI MIN ORA 7 PENTRU RELUARE
- Număr anunț
- DA25906113
- Autoritate contractantă
- Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA ZONE UNU HD SRL (CUI 26627535)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.