Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE 40000 KM +SUPLIMENTARE DACIA DUSTER CUPRINDE: DACIA OIL PLUS DPF 5W30 5L,FILTRU ULEI,GARNITURA BUSON,FILTRU AER,FILTRU HABITACLU,FILTRU MOTORINA,SPRAY CURATARE FRANE MOTRIO,VASELINA GRESAJ,FREON 150 GR,BEC POZITIE,BEC FAR FAZA SCURTA SI MANOPERA AFERENTA.

Număr anunț
DA25947602
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
Furnizor / câștigător
LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI 2163560)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302,53 RON
Valoare atribuită
1.302,53 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,53 RON

din 1.302,53 RON estimat