Atribuită Cumpărare directă

Masti protecite - 40.000 buc - din material netesut; - 3 straturi - 3 pliuri cu intaritura la partea superioara, cu bride de prindere; - de unica folosinta; - modalitate de prindere : cu elastic;

Număr anunț
DA25925283
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
DOLEX COM SRL (CUI 6670360)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.200 RON
Valoare atribuită
23.200 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.200 RON

din 23.200 RON estimat