Atribuită Cumpărare directă

Cutie de viteze pentru Raba AK-6,80M cu schimbator la podea

Număr anunț
DA25949781
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.870 RON
Valoare atribuită
2.870 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.870 RON

din 2.870 RON estimat