Atribuită
Cumpărare directă
1 VOPSEA 0.75L Cut 15 12.61 189.08 2 PENSULA 80 MM Buc 3 5.04 15.13 3 PENSULA 30 MM Buc 6 2.10 12.61 4 TRAFALET 25 CM Buc 1 21.01 21.01 5 TRAFALET 180 MM Buc 4 16.39 65.55 6 TRAFALET 10 CM Buc 6 7.56 45.38 7 MATURA EUROPEA Buc 4 4.20 16.81 8 COADA LEMN FILET Buc 4 2.10 8.40 9 MATURA SORG VENUS Buc 1 25.21 25.21 10 BICLOSOL 300 PASTILE Cut 6 71.43 428.57 11 DOMESTOS 0.75L Buc 2 8.40 16.81 12 SANYTOL PULVERIZATOR 500 ML Buc 6 12.61 75.63 13 BIOCARPET 0.75 L Buc 4 8.40 33.61 14 DILUANT 0.9L Buc 2 7.56 15.13 15 LAC INCOLOR Cut 1 13.45 13.45 16 LAC CIRES 0.75L Cut 4 15.97 63.87 17 CIF CREMA 500 ML Buc 2 5.46 10.92 18 CILLIT BANG PULVERIZATOR Buc 4 12.61 50.42 19 DETARTRANT 800 ML Buc 2 7.14 14.29 20 SAPUN LICHID 5L Buc 1 7.56 7.56
- Număr anunț
- DA25927853
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Lehliu Gara (CUI 3797336)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.129,41 RON
- Valoare atribuită
- 1.129,41 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.