Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Comunei Ezeris, din Judetul Caras-Severin, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa achizitioneze 13 registre agricole precum si registru centralizator, opis alfabetic-registru agricol, ce vor servi primariei din comuna Ezeris, Judetul Caras-Severin. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va multumim!
- Număr anunț
- DA25934290
- Autoritate contractantă
- Comuna Ezeris (CUI 3227807)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.400,05 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.