Atribuită
Cumpărare directă
CATETERE IV / CATETER IV / BRANULA CU VALVA / BRANULE CU VALVA 26G(200BUC x 0.54=108) CATETERE IV / CATETER IV / BRANULA CU VALVA / BRANULE CU VALVA 24G(400BUC x 0.50=200) BRANULE BRANULA CATETERE CU VALVA 20G-1000buc , 22G-500buc / CATETER(1500BUC x 0.45=675) PERFUZOR TRUSA PERFUZIE TRUSE PERFUZII AC METALIC LUER LOCK 180 cm(500BUC x 0.53=265) TRUSE PERFUZII PERFUZIE AC PLASTIC PERFUZOR LOCK SV3(1000buc x 0.48=480) Holder pentru ac vacutainer(1000BUC x 0.15=150) Vacutainer biochimie - dop rosu clot activator 6 ml ( tub recoltare ) PET Vacutainere plastic(10pungi x 19.90=199) Seringi 1ml Seringa 1 ml cu ac insulina(20CUT x 12.50=250) Seringi 1ml Seringa 1 ml cu ac insulina(20CUT x 11=220) Seringi 5 ml Seringa 5ml cu ac(20CUT x 11.90=238) Seringi sterile 10 ml Seringa 10ml cu ac(25CUT x 17.90=447.50) Seringi 20 ml Seringa 20ml cu ac(15CUT x 25.90=388.50) prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA25957759
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.621 RON
- Valoare atribuită
- 3.621 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.