Atribuită Cumpărare directă

Banci scolare individuale cu inaltime reglabila,dulapuri biblioteca cu yala si 4 usi,cuier de perete 1200x300 cm.

Număr anunț
DA25957689
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOAN CIUREA (CUI 18260437)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.164 RON
Valoare atribuită
2.164 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.164 RON

din 2.164 RON estimat