Atribuită Cumpărare directă

Autoritate contrcatanta dorete sa achizitioneze urmatoarele materiale de curatenie si intretinere: INNENWEISS INT 15L V LAVAB+ AMORSA 4l = BUC 6 ; AMORSA 10L = BUC 4 ; VAR PASTA PUNGA 5 KG = BUC 74 ; FOLIE PE RECICLAT NEGRU 4,2X0,12MM BAU = KG 35 ; BAUMIT GLET FINO GRANDE 20KG = BAG 6; BAUMIT GLET FINO BELLO 20KG = BAG 6; B AAD UZ GENERAL50MM = BUC 10 ; PERSIL PUDRA LAVANDA 10 KG 100 SPALARI = BUC 2; RIVEX GLASS 4L CLEAR = BUC 3 LEBADA SOLUTIE GEAM 3 L ACTIVE FRESH = BUC 16 ; ROLA LAV. BBC 3 BUC.35X60 CM = BUC 7; MATURA SORG 6 CUSATURI = BUC 10; TERMOFIX TINCI INT/EXT GRI 25KG = BAG 8; MISTRIE ROTUNDA L160MM = BUC 6 ; CANCIOC ZN CU MANER DE LEMN ROSU 0.8 = BUC 4 ; GLETIERA 280X120MM = BUC 4; PENSULA HOBBY PT VOPSIT 100MM MAN PLASTI = BUC 6; PENSULA HOBBY PT VOPSIT 50MM MAN PLASTIC = BUC 6 BIDINEA FIR SINTETIC SUPORT PVC 170X75mm = BUC 4 ; LEBADA PARCHET & PARDOSELI 3 L VICTORIOS = BUC 17 ; RIVEX CASA FLORAL 4L = BUC 8 ; GRATAR MAT PLASTIC = BUC 4; TRAF HARDSTAR 25cm/D48mm POLIACRIL 13mm = BUC 4 ; DETARTRANT 1L = BUC 20; SAPUN LICHID EMOZZIONE 3 L = BUC 14 ; MANUSI - BOOBLER ECO = BUC 10 ; RIVEX CLOR 4L = BUC 5 ; T03Z TEU BZ FI 3/4" = BUC 1 ; N04Z NIPLU BZ 3/4" = BUC 1; BAL. DE SUSPENDARE SEMIUSO.500X38X105X70 = BUC 4 ; SUR. CAP BOMB.ZN.ALB DIN 603-4,6 6X80 50 = PUN 1 ; ROBINET TRECERE APA MF 3/4 = BUC 3

Număr anunț
DA25950336
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.314,18 RON
Valoare atribuită
3.314,18 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
11.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.314,18 RON

din 3.314,18 RON estimat