Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea militara 01145 Roman intentioneaza sa achizitioneze in conditii franco depozit beneficiar urmatoarele: - Fisa de instruire individuala SSM privind securitatea si sanatatea in munca, Carnet format A5, 16 pagini, - 160 buc / 0.55 lei fara TVA buc; - Fise individuale de instructaj in domeniul Situatiilor de urgenta - Carnet format A5, 16 pagini, - 160 buc / 0.55 lei fara TVA buc; Valoarea toatala: 176.00 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA25945704
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 22820000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176 RON
- Valoare atribuită
- 176 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.