Atribuită Cumpărare directă

Otet Regal, ambalat pet 1 l; Prajitura INVITE ambalate individual 50 g; Telemea de vaca, produs natural din lapte de vaca; Unt masa 200 g, de calitate, in termen de valabilitate; Usturoi uscat, sanatos, calitatea I Varza, proaspata, sanatoasa , cal. I

Număr anunț
DA25946092
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
15871000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896,40 RON
Valoare atribuită
896,40 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896,40 RON

din 896,40 RON estimat