Atribuită Cumpărare directă

Manusi de unica folosinta latex 100buc/cut marimea S = 10 cutii, manusi de unica folosinta latex 100buc/cutmarimea M = 200 cutii, manusi de unica folosinta latex 100buc/cutmarimea L = 100 cutii, Mmnusi de unica folosinta latex 100buc/cutmarimea XL = 90 cutii. Transportul inclus in pret. Termen de livrare 3 zile. Beneficiar: Serviciul Administrativ Popovici Floarea Solicitant: Geczi Felicia

Număr anunț
DA25953251
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat