Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine:Inalbitor Ace 1Litru; SOLUTIE SPALAT GEAM 0.5L, AJAX CU PULVERIZATOR; PROSOP BUCATARIE HARTIE 2 ROLE / SET;Domestos Dezinfectant wc 750 ml; Lichid dezinfectant de maini pe baza de alcool 75%, cu glicerina, 5L; Lavete de uz general bumbac 100%, 30x30 cm; SERVETELE LA CUTIE 2 straturi 150 buc/cutie;SAPUN LICHID PAPILION 500ML CU POMPITA;Detergent universal pentru suprafete Mr Proper 1L; PRONTO LICHID PARCHET 750ml; SPRAY MOBILA PRONTO;Odorizant WC solid Sweet Home 40g;Hartie igienica Perfex, 3 straturi, 150 foi;SACI MENAJ 60L, 50 BUC / SET hdpe;PROSOP HARTIE CELULOZA ALBA, 2 STRATURI, 100M; MOP BUMBAC 250 Gr;LAVETE BUMBAC 35X55CM, 3 BUC/ SET; Ariel- Detergent lichid de rufe Mountain Spring 2.2L; Detergent automat lichid Ariel 2,2l.
- Număr anunț
- DA25958480
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.383,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.383,94 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.