Atribuită
Cumpărare directă
Motocoasă Husqvarna 525 RX este usoara si comfortabila la utilizare, recomandata pentru taierea ierbii joase, dar si a buruienilor inalte. Robusta si manevrabila este livrata standard cu cap de taiere cu fir si cu disc metalic. Motorul Cilindree 25.4 cm³ Putere 1.4 cp Turatia maxima recomandata 11700 rpm Volum rezervor combustibil 0.5 l Consum de carburant 600 g/kWh Echipament Cap trimmy T25M10 Disc Iarba 255-4T-1? Ham Balance 35 Emisii, vibratii, zgomot Nivel vibratii (ahv,eq) maner stanga/dreapta 2.1 / 2.3 m/s² Nivelul de zgomot 93 dB(A) Nivelul de zgomot, LwA 106 dB(A). Preţul şi caracteristicile produselor sunt cele acceptate din SICAP și include transportul. Produsele vor fi însoţite de Certificat de calitate şi garanție și Declaraţie de conformitate.
- Număr anunț
- DA25905451
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 16310000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.596,29 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.