Atribuită Cumpărare directă

MANUSI CHIRURGICALE LATEX, 100 BUC / CUTIE, S, M, L Dorim urmatoarele: 1. Manusi Nepudrate M - 20 cutii 2. Manusi Nepudrate L - 10 cutii 3. Manusi Nepudrate S - 5 cutii 4. Manusi Pudrate M - 5 cutii

Număr anunț
DA25947859
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
MEDIA SERVICE PRINT SRL (CUI 30916310)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat