Atribuită Cumpărare directă

46056479 - FORTUNA RENDEZ VOUS 500G - 8 BUC * 17.94 LEI 45500394 - GREINER PAH. TRANS 160 ML - 6 BUC * 7.10 LEI 25135088 - BORSEC APA NECARBO 2,0 L - 30 BUC * 2.31 LEI 73190761 - BORSEC APA NECARBO 0,5 L - 48 BUC *1.56 LEI 39265871 - HELGA LAPTE CAFEA 10% 10X7,5 G - 30 BUC * 1.24 LEI 19506534 - MOMENTIS ZAHAR 200X5 G - 2 BUC *7.01 LEI

Număr anunț
DA25938324
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,52 RON
Valoare atribuită
381,52 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,52 RON

din 381,52 RON estimat