Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de certificare a semnaturii electronice(reinoire) pentru 49 de angajati din DFMT Se solicita prelungirea semnaturilor electronice care expira incepand cu data de 01.08.2020

Număr anunț
DA25946899
Autoritate contractantă
Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.410 RON
Valoare atribuită
4.410 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.410 RON

din 4.410 RON estimat