Atribuită Cumpărare directă

piept pui, pulpe pui, ficăței, pulpa vită

Număr anunț
DA25949284
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
LARGER CARM SRL (CUI 35185351)
Cod CPV
15112100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578,56 RON
Valoare atribuită
578,56 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

578,56 RON

din 578,56 RON estimat