Atribuită Cumpărare directă

Cartus compatibil DLC BROTHER cod TN3520, capacitate de printare 20.000 pagini cu acoperire de 5%. Achiziția se face în baza contractului de furnizare nr. 3532/C/22.05.2020.

Număr anunț
DA25957246
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.250 RON
Valoare atribuită
7.250 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.250 RON

din 7.250 RON estimat