Atribuită Cumpărare directă

FURTUN WATER MASTER SD DN 102-7.5 ML X 159.83= 1198.69 RON COLIER SUPER 113-121 MM- 12 BUC X 6.3=75.55 RON RACORD REFULARE TIP A - 3 PER X 121 = 363 RON SORB CU SITA TIP A- 445 RON CORDITA SALVARE 10 M - 65 RON

Număr anunț
DA25923648
Autoritate contractantă
COMUNA VINTU DE JOS (CUI 4562443)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.147,24 RON
Valoare atribuită
2.147,24 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.147,24 RON

din 2.147,24 RON estimat