Atribuită Cumpărare directă

*ANTIBIOGRAMA – Erythromycin/Eritromicina, E-15 = 5 CARTUSE(1 CUT.),*CONSUMABILE-Lame, colturi unghi drept, capat matizat, 75x25mm, cod C51LD1005 - 4 CUT.,*CONSUMABILE-Varfuri pipete, albastre, 201-1000 µl, tip Eppendorf, cod C51LD1020 - 2 AMBALAJE, *CONSUMABILE-Varfuri pipete, galbene, 0-200 µl, tip Gilson, cod C51LD1018 - 2 AMBALAJE. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA25940915
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,45 RON
Valoare atribuită
100,45 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,45 RON

din 100,45 RON estimat