Atribuită
Cumpărare directă
Destinat monitorizarii ciclurilor cu abur 121-134 C; laminat pentru a evita imprastierea cernelii; culoarea se schimba de la albastru la negru; permite inregistrarea informatiilor: data , operator In conformitate cu standardul ISO 111401-1 Cutie 500 buc . Termen de valabilitate 5 ani de la data fabricatiei COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 3 ZILE LUCRATOARE PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE DOCUMENTE DE CALITATE SI CONFORMITATE VALABILITATE MINIM 1 AN
- Număr anunț
- DA25948085
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33696000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.