Atribuită Cumpărare directă

T.E cofret IP65 300X200X150 = 2 buc; CONDUCTOR MYF 10mm = 40 ml; COLIER PLASTIC 250X4.5 = 1 buc; DOZA RAMIFICATIE IP 65 11X18 CM=1 buc; SENZOR CREPUSCULAR ZI-NOAPTE 25 AMPERI = 2 buc

Număr anunț
DA25994599
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44318000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,09 RON
Valoare atribuită
470,09 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,09 RON

din 470,09 RON estimat