Atribuită
Cumpărare directă
produs invertor ascensor, inclusiv montaj si documentatie necesara - 2 bucati- pentru imobilul aflat in administrarea autoritatii contractante conform anuntului ADV 1156556/06.07.2020, ofertei depuse de operatorul economic si raspunsurilor la clarificari
- Număr anunț
- DA25986151
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
- Furnizor / câștigător
- ROMLIFT SERVICE M SRL (CUI 16728672)
- Cod CPV
- 50750000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.800 RON
- Valoare atribuită
- 13.800 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.