Atribuită Cumpărare directă

ITP +REVIZIE TEHNICA DE SEZON MOTOSCOOTER PEUGEOT BV 84 PMB /BV 86 PMB

Număr anunț
DA26015455
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
JOHNS GARAGE SRL (CUI 35069764)
Cod CPV
50115100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648,07 RON
Valoare atribuită
648,07 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

648,07 RON

din 648,07 RON estimat